Сумчатая СовоКошка (tanda_mif_chgk) wrote,
Сумчатая СовоКошка
tanda_mif_chgk

Заява лівих і анархістських організацій України з приводу об’єднання “Боротьба” (укр., русский)

Оригинал взят у nazavzhdy в Заява лівих і анархістських організацій України з приводу об’єднання “Боротьба” (укр., русский)
Ми, колективи українських лівих та анархістських організацій, заявляємо, що об’єднання “Боротьба” не належить до нашого руху. Впродовж всього часу існування цього політичного проекту було засвідчено прихильність його членів до найбільш дискредитованих, консервативних і авторитарних “лівих” режимів та ідеологій, які жодним чином не виражають інтереси трудящих класів.
“Боротьба” відзначилась як організація із непрозорим фінансуванням та безпринциповою політикою співпраці. Вона має працівників на заробітній платі, які саме “працюють” в організації, а не є т.з. “звільненими членами”. Осередки “Боротьби” брали участь у спільних акціях разом із ПСПУ (Прогресивна соціалістична партія України – антисемітська, расистська, клерикальна партія, яка не має ніякого відношення до соціалістичного руху) та харківською проурядовою антисемітською й гомофобською групою “Оплот” і були помічені у зв’язках зі скандально відомим журналістом О. Чаленко, який відкрито стоїть на позиціях російського великодержавного шовінізму.

Tags: Украина, политика
Subscribe

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments