Сумчатая СовоКошка (tanda_mif_chgk) wrote,
Сумчатая СовоКошка
tanda_mif_chgk

Вночі у Києві пройшли військові навчання.

Оригинал взят у nazavzhdy в Вночі у Києві пройшли військові навчання.
У ніч проти четверга у центрі Києва відбулись військові навчання.

Були відпрацьовані сценарії можливого силового захоплення адмінбудівель.

Згідно зі сценарієм навчань, десять БТРів заїхали в урядовий квартал. Військові та снайпери з автоматами Калашникова також піднялись на будівлю парламенту.

[Spoiler (click to open)]
В Управлінні державної охорони у середу не коментували інформацію про нічні військові навчання в Києві, які раніше анонсували в Київській міській державній адміністрації.

Голова КМДА Володимир Бондаренко запевнив, що ситуація в столиці перебуває під контролем і просить киян поставитися до навчань спокійно.

Міністерство оборони повідомило у середу, що Збройні сили не планують жодних заходів у столиці.

"Особовий склад та бойова техніка військових частин гарнізону міста Київ перебувають у пунктах постійної дислокації, розгортання їх у центрі міста не передбачається", - йдеться у повідомленні міноборони.

"Розміщене сьогодні, 30 квітня, на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації повідомлення про проведення у Києві тактично-спеціальних навчань не має жодного стосунку до діяльності міністерства оборони та генерального штабу Збройних Сил України", - додають у прес-центрі міністерства.

Голова КМДА у зверненні, що транслювалося на ТРК "Київ", запевнив, що ситуація в Києві перебуває під контролем, і просить мешканців спокійно поставитися до навчань.

Як зазначив Бондаренко, частина того, що зараз відбувається на сході країни, переноситься і на терени столиці, - відбуваються різноманітні демонстрації, ходи, політичні заходи.

"І багато хто боїться, що станеться щось таке, що порушить їхній спокійний, мирний ритм життя в Києві. Хочу сказати, що ми повинні бути готові до всього", - зазначив голова КМДА.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/news/2014/05/140501_kyiv_night_drill_ak.shtml

Tags: Киев, политика
Subscribe

 • Оба хуже!

  Originally posted by qebedo at Оба хуже! Оригинал взят у thor_2006 в Оба хуже! Давным давно, еще в приснопамятном 2015…

 • (no subject)

  Папа рассказал. Есть у него приятель - одноклассник и сокурсник. Родом из Луганска, а сейчас обретается в Жуковском, причем на очень немалой…

 • Взяли Шехтмана

  Оригинал взят у starshinazapasa в Взяли Пашу Шехтмана Ну вот и начало. Пашу Шехтмана взяли. Максимальный репост, пожалуйста Гражданский активист…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments